опубліковано 3 груд. 2015 р., 04:07 Кафедра онкології та радіології ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 3 груд. 2015 р., 04:09 ]
Стденти п’ятого курсу медичного факультету №1 приймали участь у IX всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених "Актуальні питання клінічної медицини", яка відбулася 30 жовтня 2015 року в ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».
Руснак Анастасія Вікторівна доповідала роботу на тему «Особливості репарації тканин навколо сітчастого імплантату на тлі злоякісного новоутворення» (науковий керівник – проректор з наукової роботи, професор кафедри онкології та радіології, д.мед.н., професор О.І. Іващук) та  Оленин Станіслав Олегович представив результати наукової роботи на тему «Особливості морфології грануляційної тканини навколо елементів сітчастого імплантату передньої черевної стінки при застосуванні гіалуронової кислоти в експерименті» (науковий керівник – в.о. завідувача кафедри онкології та радіології, д.мед.н., доцент В.Ю. Бодяка).