Організація проведення науково-практичної конференції “Сучасні технології в хірургія пухлин шлунково-кишкового тракту”

oncology Новини Leave a Comment

12 травня 2017 року

Академічний палац ВДНЗ України «Буковинський

державний медичний  університет» (вул. Шіллера, 11)

08:00 – 10:00 – Реєстрація учасників

10:00 – 10:15 – Урочисте відкриття

Вітальне слово:

ректор ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет, д.мед.н., проф. Бойчука Т.М.

директор Національного інституту раку, д.мед.н., проф. Колеснік О.О.

директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, д.мед.н., проф. Андрієць О.А.

Пленарне засідання:

Модератори:     д.мед.н., проф. О.О. Колеснік, д.мед.н., проф. О.І. Іващук,

д.мед.н., проф. В.Ю. Бодяка, к.мед.н., доц. І.В. Тащук.

10:15-10:45 – д.мед.н., проф. Колеснік О.О. Сучасні стандарти лімфодисекції при злоякісних пухлинах шлунково-кишкового тракту (Київ)

10:45-11:15 – д.мед.н., проф. Іващук О.І. Нові підходи у лікуванні хірургічних ускладнень пухлин шлунково-кишкового тракту (Чернівці)

11:15-11:45 – к.мед.н. Лукашенко А.В. Сучасні стандарти лікування пухлин підшлункової залози (Київ)

11:45-12:15 – к.мед.н. Бурлака А.А. Сучасні підходи в лікуванні раку товстої кишки із синхронними метастазами в печінку (Київ)

12:15-12:45 – к.мед.н. Лукашенко А.В. Вибір обсягу хірургічних втручань при пухлинах шлунку (Київ)

Обговорення. Прийняття резолюції конференції. Видача сертифікатів.

15:00 – Товариський обід

13 травня 2017 року

10:00 – Екскурсійна поїздка в Історико-архітектурний заповідник “Хотинська фортеця” (м. Хотин).